Esenler Kale Alarm

Kale Alarm, evinizde güvenle kullandığınız kilitten kapıya, sigortadan pencereye ve elektronik sistemlerine kadar birçok noktada çözüm üreten Kale Holding‘in kuruluşudur. Kale Kilit Alarm Sistemleri, alarm sektöründe yenilikçi çözümler üreterek, kendi bünyesindeki alarm izleme merkezi ile hizmet vermekte ve USD yerine TL ile ödeme imkanı sunmaktadır. Kale Güvenlik, hırsız alarmları ve yangın alarmlarının dışında güvenlik kamera sistemlerinde de hizmet vermektedir. Kale Alarm sistemleri ile ilgili keşif ve alarm fiyatı almak için aşağıdaki ücretsiz keşif formu aracılığı ile bizimle irtibat kurabilirsiniz. Size en yakın güvenlik danışmanlarımız eviniz veya şirketinizde yapacağı keşif sonucunda size güvenlik ihtiyaçlarınız ile ilgili en uygun çözümü üretecektir.

Esenler’de bir telefon uzağınızdayız. Esenlerdeki eviniz veya işyerinizde ücretsiz keşif yaptırmak ve kale alarm hakkında bilgi almak için bize 0212 451 44 44 nolu telefonumuzdan ulaşabilirsiniz.

Kale Alarm hizmetlerimiz için bize sıkça sorulan soruları yanda bulabilirsiniz. Sorularınız için ücretsiz keşif formu aracılığıyla veya telefonlarımız üzerinden bizimle irtibata geçebilirsiniz.

kale alarm

Esenler kale alarm ücretsiz keşif, kurulum ve destek hizmetleri vermekteyiz. Bize 0212 451 44 44 nolu telefonumuzdan ulaşabilirsiniz.