Fark yaratan hizmetler

Kale Alarm’ın sunmuş olduğu alarm hizmetleri standart, fark yaratan ve güvenlik ötesi hizmetler olmak üzere üç gruba ayrılmaktadır. Tüm abonelerimiz asgari olarak standart hizmetlerimizden yararlanmaktadır. Standart hizmetlerin dışında istemiş oldukları diğer hizmetlere de standart hizmet bedeline ek olarak ödeyecekleri küçük farklarla sahip olabilirler. Alarm hizmetini kiralayan tüm abonelerimize sunmuş olduğumuz ve mekânlarını 7/24 kontrol altında tutulmasını sağladığımız en önemli hizmetimiz ise Alarm İzleme Merkezi hizmetidir. Bu hizmet sayesinde abonelerimiz ile 24 saat iletişim halinde olarak, acil müdahale gerektiren durumlarda onları durumdan haberdar ederek, ilgili birimlerin yönlendirilmesini sağlamaktayız.

KALE Alarm İzleme Merkezi Hizmeti

Avrupa Birliği standartlarına uygun şekilde kurulmuş olan Kale Alarm İzleme Merkezi, abonelerimizin Kale markasının sağladığı güven içerisinde, rahat ve huzurlu yaşayabilmeleri adına 7 gün 24 saat hizmet vermektedir. Alarm Sistemleri’nin takibi, 7/24 teknik destek hizmeti, acil durumlarda abone ile temasa geçerek ilgili birimin yönlendirilmesi gibi çağdaş hizmetler sunmaktadır.

Alarm İzleme Merkezi’ne bağlı olmayan alarm sistemleri sadece lokal olarak bölge sakinlerini uyarmakta, ilgili birimin yönlendirilmesi bölge sakinlerinin inisiyatifine bırakılmaktadır. Alarm Merkezi’ne bağlı bir alarm sisteminde ise giriş kapısı, telefon hattı ya da sirene karşı yapılacak olan her hangi bir sabotaj girişimi, Alarm İzleme Merkezi tarafından sinyaller vasıtası ile algılanmakta ve anında aboneler aranarak durumdan haberdar edilmektedir. Bu sayede sistem işlevini tam olarak yerine getirmektedir.

Kale Alarm İzleme Merkezi bu düşünceden hareketle, alarm sistemlerinin bir merkezden izlenerek,

 • Alarmın geldiği bölgeyi
 • Alarmın doğruluğunu
 • Alarmın mahiyetini
  • Soygun
  • Tehdit
  • Sabotaj
  • Yangın
  • Su baskını
  • Gaz kaçağı
  • Acil sağlık

Olası cihaz arızalarını ve elektrik kesintilerini anında tespit ve müdahale olanağı sağlayacak, 7 gün 24 saat hizmet verecek şekilde düzenlenmiştir.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s